» Yurtdışında Konaklama...

Global Eğitim ve Danışmanlık, konaklama broşürünü indirmek için lütfen buraya tıklayınız.

 

Konaklama Servisi

 

Yurtdışına çıkmaya karar verdiğinizde ilk akla gelen en önemli şeylerden biri rahat ve konforlu bir yerde kalma konusudur. Bundan emin olmanız için,  konaklama servisimiz size uygun bir yer bulabilmek için size uygun çalışmalar yapmaktadır.Öğrenci yurtları hakkındaki bilgimiz, ev sahipleri ve yurt müdürleriyle olan sıkı iletişimimiz, ihtiyaç duyduğunuz mevcut olan en iyi konaklamayı size sunacağımızı garanti etmektedir.

 

Bunları biliyor musunuz (?)  Genelde öğrenciler daire ya da ev paylaşımını konaklamada tercih ederler. Ev paylaşımı yeni arkadaşlar edinmenin yanısıra onlarla mükemmel zaman geçirebilmenize ve netice de yabancı diliniz daha fazla gelişmesine fırsat sağlar. 

 

Bütçenize ve tercihinize göre, bireysel konaklama ya da paylaşımlı daire veya ev seçeneklerinden birini seçme fırsatı bulacaksınız. Konaklama servisimize başvurmak isterseniz, bizimle  info@global-egitim.com aracılığıyla memnuniyetle iletişime geçebilirsiniz.

 

Örnek 1: Ailede konaklama

Bu tür konaklamalarda, kalacağınız aile yanında özel bir odanız olur, yaptığınız ödeme şekline göre tam pansiyon veya yarım pansiyon aile yanında konaklarsınız. Bu tür konaklama yöntemleri özellikle dil öğrenimi yapmak isteyenlere tavsiye edilir; çünkü bu şekilde yabancı dili doğal ortamında; o ülkenin aile yapısını ve kültürünü yaşayarak öğrenmek mümkün olacaktır.

 

 

Örnek 2 : Daire paylaşımı

Bu konaklama yöntemi, özellikle uzun süreli olarak konaklamaya ihtiyaç duyanlar için idealdir. Bağımsız yaşamak ve ekonomik konaklama yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği konaklama şeklidir.

 

 

Örnek 3 : Öğrenci yurtları

Gençlik hostellerinde yapılan konaklamadır. Çoğunlukla çift kişilik odalarda sadece barınma olanağı sunar. Bazı yurtlarda, barınmanın dışında kahvaltıve/veya diğer yemek olanakları da sunulabilir.

 

 

Örnek 4 : Üniversite yurtları

Üniversiteler öğrenci konaklamaları için ortak bir ağ hizmeti vermektedir. Üniversiteye göre değişse de genellikle içerisinde televizyon, çamaşırhane, bilardo odası vb bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, her bir üniversite yurtlarında elbette mutfak,banyo, wc ve internet bağlantısı bulunmaktadır. Üniversite yurtları, genelde merkezi konumlu, temiz, düzenli ve kısmen devlet tarafından giderleri karşılandığı için diğer konaklama seçeneklerine göre daha uygun fiyatlıdır. 

 

 

 

Developed By: